Katalog stron RACER

Moderowany katalog www PR4

Adwokat Robert Ofiara - Kancelaria Adwokacka Warszawa

http://robertofiara.pl

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Roberta Ofiara specjalizuje się w sprawach rodzinnych. Adwokat Robert Ofiara od początku działalności skupia się na pomocy prawnej w sprawach o rozwód, wszelkich sprawach dotyczących dzieci (m.in. kontakty z dzieckiem, ograniczenie władzy rodzicielskiej, konwencja haska, molestowanie seksualne nieletnich). Współpracuje z Komitetem Ochrony Praw Dziecka w Warszawie. Wielokrotnie wypowiadał się na temat spraw rozwodowych w mediach. Kancelaria adwokacka Robert Ofiara zapewnia kompleksową pomoc w sprawach rozwodowych. Adwokat Warszawa- rozwód, kontakty z dzieckiem. Porady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii adwokackiej. Spotkanie z adwokatem można umówić poprzez sekretariat kancelarii, zgłosić sprawę mailowo lub przez formularz zgłoszenia dostępny na stronie internetowej. Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Centrum - Al. Jerozolimskie 47 lok. 2.

Url: http://robertofiara.pl
Data dodania: 2018-10-30
Słowa kluczowe:adwokat warszawa centrum, rozwód adwokat, kancelaria adwokacka warszawa, pozew o rozwód, kancelaria
Link nie działa/spam ?
zamknij

Podlinkuj stronę:

Adwokat Robert Ofiara - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Oceń stronę:

Ocena: 4.0 /5 (1 głos)

Powiązanie wpisy

KatalogOgrody.pl - katalog stron

Katalog ogrody to nie tylko dziedzina związana z tematyką domu i ogrodów. Jest to wielotematyczny katalog stron, moderowane wpisy, przejrzystość. Zapraszamy do dodawania swoich stron, przede wszystkim związanych z tematyką dom i ogród i nie tylko.

Data dodania: 2018-10-16   Szczegóły wpisu »

OTO.EDU - Lider rynku

Dodatkowy link edukacyjny oto.edu.pl , w pakiecie taniej także link na popularnej stronie edukacyjnej pop.edu.pl Bezpłatna promocja Twoich ofert pracy, nieruchomości, motoryzacji i nie tylko, dołącz do naszego katalogu firm.

Data dodania: 2018-10-16   Szczegóły wpisu »

Darmowe ogłoszenia

Znajdą tutaj Państwo ogłoszenia z wielu wybranych dziedzin m.in. praca, auta zabytkowe, ciężarowe i osobowe, nieruchomości, działki, mieszkania i lokale. Elektronika, tv, radio, ubiory i moda, sztuka i antyki.Zakres naszych ogłoszeń przedstawia się następująco: oferty pracy, ogłoszenia...

Data dodania: 2018-10-16   Szczegóły wpisu »

Wizyty robotów | Google 5 |